Pracownik produkcji (K/M) | Praca w Smurfit Kappa Gdańsk

Pracownik produkcji (K/M) Gdańsk

DziałProdukcja
MiastoGdańsk

Zadania/Zakres odpowiedzialności

  • przygotowywanie maszyn zgodnie ze specyfiką zleceń produkcyjnych,
  • udział w obsłudze maszyn produkujących opakowania z tektury falistej,
  • odbieranie gotowego wyrobu z linii produkcyjnej,
  • udział w kontroli jakości wyrobów według obowiązujących standardów,
  • obsługa magazynu narzędzi do produkcji opakowań,
  • udział w przeglądach technicznych maszyn.

Wymagane kwalifikacje

  • mile widziane doświadczenie na stanowisku pracownika produkcji,
  • podstawowa znajomość obsługi komputera,
  • podstawowa wiedza techniczna,
  • dokładność, rzetelność, uczciwość,
  • gotowość do pracy trzyzmianowej (pon./pt.).

Nasza oferta

  • praca w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej i przyjaznym zespole,
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i umiejętności,
  • miesięczny system premiowy oparty na przejrzystych zasadach (po okresie próbnym),
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji.

Osoby zainteresowane prosimy o wypełnienie formularza aplikacyjnego