Specjalista ds. rekrutacji (K/M) Warszawa, Pruszków | Praca w Smurfit Kappa

Specjalista ds. rekrutacji (K/M) Warszawa, Pruszków

DziałHR
MiastoWarszawa/Pruszków
Regionwoj. mazowieckie

Zadania / zakres odpowiedzialności:

  • samodzielne prowadzenie procesów rekrutacyjnych (publikacja ogłoszeń, selekcja kandydatów, przeprowadzanie rozmów rekrutacyjnych, ofertowanie),
  • administrowanie i uaktualnianie wewnętrznego systemu rekrutacyjnego,
  • zapewnienie zgodności procesów rekrutacyjnych z wewnętrznymi standardami,
  • ścisła współpraca z menadżerami oraz HR Business Partnerami,
  • dbanie o wizerunek pracodawcy podczas procesu rekrutacji,
  • zaangażowanie w działania employer brandingowe oraz współpraca z działem komunikacji.

Wymagane kwalifikacje:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku (w szczególności w samodzielnym prowadzeniu procesów rekrutacyjnych "end to end"),
  • wykształcenie wyższe (ZZL, psychologia, socjologia),
  • znajomość języka angielskiego na poziomie B1/B2,
  • mile widziane doświadczenie w prowadzeniu projektów rekrutacyjnych w branży produkcyjnej,
  • doświadczenie w administrowaniu systemem ATS,
  • wysoko rozwinięte kompetencje komunikacyjne,
  • bardzo dobra organizacja pracy,
  • proaktywne nastawienie na realizacje celów,
  • prawo jazdy kat. B.

Nasza oferta:

  • praca u międzynarodowego lidera branży opakowaniowej, produkującego rozwiązania z tektury falistej,
  • zgrany zespół, który wyznaje maksymę „Better together” 😊
  • praca stacjonarna w godzinach 8-16 (możliwość pracy zdalnej w wymiarze 24 dni na rok),
  • praca dla dwóch fabryk: Warszawa, Pruszków (miejsce wybierasz samodzielnie, w zależności od tego, dla której fabryki prowadzisz aktualnie rekrutację),
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i umiejętności,
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego,
  • atrakcyjny pakiet świadczeń dodatkowych (m.in. opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do posiłków, wczasy pod gruszą).

Kontakt:

Osoby zainteresowane prosimy o wypełnienie formularza aplikacyjnego